Вартість послуг

Дізнатись вартість стоматологічних послуг у місті РівнеНаша цінова політика: тримати середню цінову категорію рівненських стоматологічних клінік. Опустити ціни нижче не дозволяє собівартість якісного лікування якісними матеріалами. Піднімати ціни вище цін найдорожчих клінік ми теж не вбачаємо за потрібне. Хоча частіше пацієнт готовий заплатити і більше, але найобразливіше не заплатити багато грошей за лікування, а за свої гроші втратити здоров’я.

Ми відповідаємо за всі свої роботи. Ось декілька (умовних!) прикладів типових лікарських маніпуляцій, необхідних при лікуванні карієсу, пульпіту, періодонтиту, які можуть дати уявлення про рівень наших цін.

Карієс

Сюди включається анестезія, аксесуари ( набір одноразових серветок, набір всіх необхідних інструментів в одноразовому стерилізаційному пакеті, компонент одноразових наконечників для слюновідсмоктувача, тампони, рукавички і т.д.). Каріозна порожнина обробляється, видаляються старі пломби, якщо потрібно використовуються матричні системи. В процесі лікування, по мірі необхідності, використовуються різні підкладки -  лікувальні (кальцієвмісні) та ізолюючі (текучі компоненти, склоіномери), а також, власне, пломбувальний матеріал.

Пульпіт

Знову ж таки, анестезія, аксесуари, але обробляється не тільки порожнина, але й кореневі канали, які піддаються механічній і медикаментозній обробці, підготовлюються до пломбування, промиваються, висушуються і пломбуються гутаперчевими штифтами чи термообтураторами. Після цього зуб відновлюється, якщо існує необхідність, використовується скло-волоконні чи вуглеводні штифти.

Періодонтит

Максимум можливої з зубом роботи, особливо, якщо канали зуба вже були пломбовані (ліковані) і на верхівках коренів мають місце ознаки хронічного запалення (гранульома чи кіста). В цьому випадку може знадобитися, спочатку вивільнення старої конструкції (штифта) із каналу зуба, потім розпломбування самого каналу (на яке може знадобитися від 5-10 хвилин, до години, і навіть більше, – спрогнозувати неможливо). Потім обробка каналу, надання йому належної форми, промивання і, в ряді випадків, накладання спеціальної пасти (герметика), яку необхідно деякий час витримати в каналі для його повної стерилізації. В особливо “запущених” випадках, герметик навіть доводиться змінювати в каналі декілька разів. І тільки після цього канали пломбуються остаточно, а зуб відновлюється. При цьому, найчастіше всього, найнадійнішим способом відновлення таких зубів є металокерамічна коронка на вкладці.