Статті

Естетична стоматологія

Неправда, якщо хтось стверджує, що зовнішність - не головне в людині. Особливо важливо, як висловлюються почуття, а усмішка, що розкриває рівний ряд здорових зубів, є найкращим підтвердженням успішної людини.

Детальніше

Корисні знання про протезування

Всі дбайливі батьки з перших років життя привчають дітей ретельно чистити зуби як мінімум двічі в день, тобто менше солодкого, щоб зберегти зуби міцними і здоровими, не курити і т.д. Однак далеко не всі дотримуються цих правил беспрікословно.

Детальніше

Зуби і вагітність

Під час вагітності завжди відбувається зміна гормонального фону, що сприяє виникненню або загостренню пародонтиту. Підвищений апетит, який зазвичай супроводжує вагітність, сприяє більшому споживанню вуглеводів, а часта блювота в першому триместрі приводить до підвищення рівня кислотності слини.

Детальніше

Психологічний аспект в стоматологічному лікуванні пацієнтів

Фундамент дитячої стоматології будується на здатності керувати поведінкою дитини під час стоматологічного прийому. При цьому основною метою дитячого лікаря стоматолога, крім поліпшення стоматологічного здоров'я дитини, має бути формування у пацієнта позитивного ставлення до стоматології в цілому.

Детальніше

Компьютер вреден для зубов?

К сожалению, это правда, - отвечает профессор кафедры терапевтической стоматологии № 1 Санкт-Петербургской медицинской академии последипломного образования Юрий Федоров. - Известно, что электромагнитное и мягкое излучения от монитора негативно влияют на человека.

Детальніше
Сторінка 1 з 212