Ортодонтія

Запис на прийом стоматологаОРТОДОНТІЯ – це наука, що займається питаннями вирівнювання  ”кривих зубів” і неправильного прикусу. Криві зуби є причиною багатьох  недугів – головного болю, хвороб вуха-горла-носа, хвороб шлунка, порушення дикції.

З ентузіазмом в ортодонтії, з увагою до деталей, використовуючи сучасні передові методи лікування моделює здорові та красиві посмішки в нашій клініці лікар-ортодонт.

Системи для корекції зубів бувають знімними і незнімними.

Знімні пластини використовуються для вирівнювання деформованих зубів. Їх виготовляють для кожного пацієнта окремо і чітко фіксують на зубах, але в разі необхідності їх можна зняти, наприклад, на час прийому їжі чи чистки зубів. Використовують пластини для лікування дефектів зубів у дітей у віці 7-12 років.

На відміну від знімної пластини, брекети є незнімною конструкцією і чітко фіксуються на зубах на весь період лікування. Даний спосіб підходить як для підлітків, так і для дорослих. Закріплений брекет виявляє на кожен зуб певний тиск, змушуючи його рости в правильному напрямку.

Брекети зазвичай підганяються раз на місяць. За останні  роки брекети стали легшими та менш помітними, зі значно меншою кількістю металевих частин. Вони можуть бути яскравих кольорів для дітей і майже прозорими для дорослих.

Позитивно себе зарекомендували спеціальні безлігатурні саморегулюючі брекети. Вони дозволяють без зусиль виконувати всі гігієнічні процедури і при цьому сприяють швидкому лікуванню.

Однією з новинок в стоматології на сьогодні є лінгвальні брекети. Основною особливістю їх  є те, що вони встановлюються на внутрішній стороні зубів і саме це робить їх невидимими для співрозмовника.  Але саме ця деталь впливає на їх ціну.

Найважливішим моментом ортодонтичного лікування є гігієна ротової порожнини. Перед тим, як встановити брекет-систему, лікар-ортодонт повинен навчити пацієнта, як правильно доглядати за ротовою порожниною, а саме, чистити зуби, аби від брекетів була одна тільки користь.

З ідеальними зубами народилась найменша кількість людей. Ми стараємось допомогти саме тим, у кого зуби неідеальні.

Здорові і рівні зуби є необхідністю для людей, а не привілеєм.