Імплантація (Рівне)

існують способи відновлення вашої посмішки

Запис на прийом стоматологаІмплантація – встановлення штучного кореня (імпланта ) в якості опори для коронки. Метод давно і гарно відпрацьований. В порівнянні  з мостами у імплантів є наступні переваги – сусідні зуби не обточуються.  Встановлення одного імпланта в стандартному варіанті займає не більше 30 хв. Імпланти  встановлюються на місце відсутніх зубів, через ясна в кістку. Потім через три  місяці, на нижній, або через п’ять місяців – на верхній щелепі (середні терміни) відбувається протезування на імплантах.  Весь цей час їх не видно в порожнині рота. Мінімальний термін служби імпланта, на який ми розраховуємо під час установлення, 10-12 років. Але це зовсім не означає, що по закінченні цього терміну виникне його втрата: 85% імплантатів доживають до 25-річного віку.

В нашій практиці ми використовуємо різні види імплантів:

Alpha Dent (вир-ва Ізраїль). Відмінною рисою імплантів Alpha Dent є 3D-поверхня. Така поверхня активна і гідрофільна, має виражену багаторівневу мікропористу структуру, що стимулює активний ріст кісткової тканини на всій поверхні імпланта. Окрім цього – це найпопулярніший вид зубних імплантів у співвідношенні ціна-якість.

Blue Sky фірми Bredent (вир-ва Німеччина). Компанія Bredent успішно зарекомендувала себе на ринку стоматологічного обладнання. Імпланти Sky від Bredent гарантують німецьку якість.

Straumann (вир-ва Швейцарія), що є лідером на ринку імплантів. Імпланти Straumann встановлюють навіть  при  діабеті, гепатиті і т.д. На сьогодні є найкращими на світовому ринку імплантів.

Звичайно, ніщо не замінить здоровий зуб, але якщо нещасний випадок чи стоматологічне захворювання призвело до втрати зуба, хочу, аби ви знали, що існують способи відновлення Вашої посмішки – імпланти.