Протезування зубів (Рівне)

на основі передових методик

Запис на прийом стоматологаВтрата зуба  не тільки порушує привабливий зовнішній вигляд людини, але і знижує ефективність прийому їжі і призводить до викривлення усього зубного ряду. Тому вже з давніх часів протези отримали широке розповсюдження.

До ортопедії в сучасній стоматології звертаються в тих випадках, коли зуб врятувати вже неможливо, його видаляють і замінюють штучним. Ми пропонуємо вам різні види відновлення відсутніх зубів з допомогою різноманітних матеріалів (кераміка, металокераміка, пластмаса). Одним із популярних технологій в цій області є незйомне протезування зубів, коли лікар закріплює зубні протези і пацієнт вже не може зняти їх самостійно. Незйомні протези дозволяють забезпечити високу ефективність конструкції, вони фактично не вимагають звикання.

Сучасне протезування зубів надає вам можливість відновити функціональні особливості зубощелепної системи, попередити розвиток патологічних процесів і ускладнень, а також покращити свій зовнішній вигляд. Ціни багато в чому залежать від вибору конструкції і матеріалу, технології .

Клініка «Мудрий зуб» готова запропонувати вам високоякісне протезування на основі передових методик, які гарантують повне задоволення пацієнта досягнутим результатом.