Протезування

Вініри

Зоовсім не обов”язково для виправлення форми і кольору на фронтальні зуби одягати коронки. Передню стінку замінюють на керамічну, не препаруючи інших поверхонь. Такі конструкції називають вінірами  (або ламінатами). Іншими словами, вінір – це керамічна накладка товщиною 0,4 -0,8 мм, яку встановлюють на передні зуби у випадках, коли зуби вже зруйновані або змінили колір. Вони дають змогу досягти потрібної форми й бажаного кольору, одночасно захищаючи Ваші зуби. В результаті цього Ваша посмішка буде сліпучою, не заподіюючи при цьому шкоди глибоким тканинам Ваших зубів. Вініри виготовляють відповідно до кольору зубів пацієнта і його побажань щодо форми. Таким чином , досягається необхідний естетичний результат, найменше травмування зуба при установці, а також надійність і довговічність.

Порцелянові вініри мають ряд переваг в порівнянні з іншими методами в стоматології. По-перше, вініри надають зубу більш натуральний, здоровіший вигляд. Це пов”язано з тим, що стоматологічна порцеляна дуже точно імітує властивості поверхневого шару – емалі. По-друге, на порцелянових вінірах ніколи не  буває плям. Порцеляна більш гладкий і непроникний матеріал, тому на його поверхні ніколи не утворюються плями, помутніння або знебарвлення.

Красі Вашої емалі нічого не загрожує: ні кава, ні цигарки, ні червоне вино. Кераміка має дуже високу стійкість надовго. Зовнішній вигляд Ваших зубів стане таким, про який Ви мріяли все життя.