Обладнання

Неможливо працювати якісно без новітнього обладнання

На наш погляд, одним із головних умов якісного лікування є руки і голова лікаря. Але якими золотими б не були ці руки, сьогодні вже неможливо працювати якісно без новітнього обладнання.

Від стоматологічної установки залежить дуже багато, не тільки зручність для пацієнта і лікаря. Безумовним лідером серед виробників стоматологічних установок являється німецька фірма KaVo. Серед стоматологічних установок KaVo являється «стоматологічним Мерседесом». В цих установках продумано все до останніх дрібниць.

Ідеальна ергономіка дозволяє пацієнту почувати себе комфортно під час лікування, а лікарю довго не втомлюватись і навіть отримувати задоволення від роботи. Підголівник має багато ступенів свободи і легко трансформується із дорослого в дитяче положення. Установка ідеально продумана для роботи в чотири руки.

Можна надто довго розповідати про «навороченість» наших установок, і все-одно залишиться багато не осягнутих деталей. Наша клініка — дитя свого часу, де є все найкраще.

Дуже важливо, аби всі маніпуляції були безпечними для пацієнтів. До того ж, не тільки з точки зору правильності маніпуляцій, що виконуються, а й з точки зору відсутності ризику зараження різними захворюваннями в момент лікування. На жаль, сьогодні це не тільки ВІЧ, подібних інфекційних захворювань дуже багато! Як ми досягаємо абсолютної безпеки?

По-перше, все, що може бути одноразовим у нас одноразове: стаканчики, рукавички, маски, серветки, хірургічні халати, шапочки та багато іншого.

По-друге, все, що піддається стерилізації — стерилізується обов’язково і з виконанням всіх правил і норм. Ми використовуємо автоклави нового покоління, але і тут є деякі тонкощі. Під час кожної стерилізації разом із інструментами в автоклав закладаються спеціальні тестові папірці, які змінюють свій колір, коли температура досягає певної величини. Мало того, на піднос вкладається не один папірець, а відразу п’ять — в чотири кути і один  посередині. Всі п’ять папірців після проведення стерилізації наклеюються в спеціальний журнал, щоб в будь-який момент можна було перевірити, скільки циклів стерилізації і з яким результатом було проведено за день.

Таким чином, ми готові однозначно гарантувати стовідсотковий захист від зараження в нашій клініці.