Протезування

Безметалева кераміка

Крім традиційної металокераміки ми пропонуємо безметалеві керамічні коронки, які відзначаються не лише високими естетичними властивостями завдяки здатності до заломлення світла, а і високою точністю прилягання до тканин зуба завдяки технології виготовлення. Це новітня технологія виготовлення штучних коронок, яка прийшла до нас із Європи.

Висока естетичність, міцність і біосумісність кераміки робить її ідеальним матеріалом для протезування передніх і жувальних зубів. Коронки із цирконію по міцності не поступаються металокерамічним коронкам, а по своїх естетичних властивостях у багато разів перевищують металокераміку.

Безметалева кераміка має білий колір,  що дозволяє максимально імітувати відтінок натуральних зубів, на відміну від металевого кольору каркасу металокерамічної коронки. При виготовленні коронок із цирконію використовується білий каркас, який можна покривати прозорими керамічними масами, і тим самим домагатися найкращих естетичних результатів. У таких коронок ясна підсвічуються зсередини, як у природніх зубів і мають натуральний колір, що дозволяє створити візуальний ефект натуральних зубів.

Отже, безметалева кераміка – це крок вперед від традиційної металокераміки, це чудова естетика, міцність, надійність, здоров”я й натуральний колір ясен та зубів.