Стерилізація

Дуже важливо, аби всі маніпуляції були безпечними для пацієнтів

 

Дуже важливо, аби всі маніпуляції були безпечними для пацієнтів. До того ж, не тільки з точки зору правильності маніпуляцій, що виконуються, а й з точки зору відсутності ризику зараження різними захворюваннями в момент лікування. На жаль, сьогодні це не тільки ВІЧ, подібних інфекційних захворювань дуже багато! Як ми досягаємо абсолютної безпеки?

По-перше, все, що може бути одноразовим у нас одноразове: стаканчики, рукавички, маски, серветки, хірургічні халати,шапочки та багато іншого.

По-друге, все, що піддається стерилізації — стерилізується обов’язково і з виконанням всіх правил і норм. Ми використовуємо автоклави нового покоління, але і тут є деякі тонкощі. Під час кожної стерилізації разом із інструментами в автоклав закладаються спеціальні тестові папірці, які змінюють свій колір коли температура досягає певної величини. Мало того, на піднос вкладається не один папірець, а відразу п’ять — в чотири кути і один посередині. Всі п’ять папірців після проведення стерилізації наклеюються в спеціальний журнал, щоб в будь-який момент можна було перевірити, скільки циклів стерилізації і з яким результатом було проведено за день.

Таким чином, ми готові однозначно гарантувати стовідсотковий захист від зараження в  нашій клініці.