Естетична стоматологія

Естетична стоматологія

Неправда, якщо хтось стверджує, що зовнішність – не головне в людині. Особливо важливо, як висловлюються почуття, а усмішка, що розкриває рівний ряд здорових зубів, є найкращим підтвердженням успішної людини.

Красиво і молодо виглядати мріє практично кожна людина, яка веде самостійний спосіб життя. І усмішка є найвиразнішим символом гарного настрою успішної людини, хай то чоловік чи жінка. Але тільки не у кожного з нас гарні і рівні зуби, тому багато людей комплексують з цього приводу. Це неминуче відбивається на міміці особи – людина підсвідомо себе осмикує, стримуючи почуття. Сучасна стоматологія здатна повернути втрачене почуття впевненості, головне лише змусити себе подолати синдром недовіри.

Цей синдром у старшого покоління з’явився в силу об’єктивних причин – хворобливі процедури при відвідуванні стоматолога, застаріле обладнання, великі черги в державних поліклініках і т.д. Але все змінилося з появою західних технологій, разом з якими в наше життя прийшли сучасні стоматологічні кабінети, оснащені за останнім словом техніки.

І хоча на таку послугу, як протезування зубів, ціни все ще залишаються порівняно високими, проте все більше і більше громадян вдаються до даної процедури. Якість робіт значно перевершує всі фінансові витрати, а пацієнт отримує втрачене почуття володіння гарною посмішкою.

Більш складною ситуацією є викривлення зубів. Сучасні способи виправлення цієї естетичного недуги зводяться до багатомісячного носіння брекет-систем. І більшою мірою складність представляє не стільки фінансове питання, хоча на брекети вартість досить висока, а необхідність їх постійного носіння протягом тривалого періоду.

Дорослі люди при її носінні комплексують, що неминуче призводить до повторення ситуації з нездоровими зубами, проте широке поширення брекет-систем серед молоді, безумовно, робить сприйняття їхнього власника емоційно більш спокійним. Згодом пацієнт звикає до реакції оточуючих, які в свою чергу з розумінням відносяться до його прагнення виправити недоліки порожнини рота, і вчиться новим або забутим мімічним виразам.

Але ж, коли стоматолог зніме брекети і проведе чистку і поліровку зубної емалі, пацієнт буде морально готовий демонструвати свою посмішку всім оточуючим його людям. А гарний настрій дозволяє людині виглядав молодо і красиво, що, безсумнівно, позначиться на його подальшому життєвому шляху. Впевненість у собі і своїй усмішці – запорука успішності та досягнення будь-якої мети.